Monika Borzym w Pawilonie Kultury!

Artystka, której przedstawiać nie trzeba. Wokalistka o aksamitnej barwie głosu już 24 maja wystąpi w Pawilonie Kultury, prezentując swoją najnowszą płytę.

„Kołysanki Dla Dorosłych” to pierwsza w karierze artystki płyta ze standardami jazzowymi. Zmysłowe, oszczędne w formie interpretacje wybranych utworów zdecydowanie dobrze wpływają na samopoczucie. W zamyśle projektu było „kojenie zmysłów słuchaczy, prowokując do relaksu i zasłuchania”. I ta płyta osiąga to w każdej zagranej i wyśpiewanej nucie.

Sensualny album, będący wypadkową zainteresowań zawodowych Moniki – muzyki i erotyki, powstał z udziałem wybitnych instrumentalistów.

SPRAWDŹCIE SAMI!

Monice na scenie towarzyszy trio złożone ze znakomitych muzyków: Krzysztof Dys (fortepian), Michał Bryndal (perkusja), Max Mucha (kontrabas).

Sama artystka o najnowszej płycie: „Chciałam nagrać album z muzyką, która będzie towarzyszyła słuchaczom w sensualnych momentach ich życia, która będzie stymulowała, pomagała w stworzeniu nastroju i przestrzeni na bliskość i przyjemność”.

Wydawcą albumu jest Borzym Music Polska.

Bilety w cenie 70zł do nabycia w Pawilonie Kultury!

Rezerwacje miejsc: (22) 180 00 41
Bezpośrednio w Pawilonie Kultury lub mailowo: b.cabaj@pawilonkultury.pl

*Po potwierdzeniu przez nas rezerwacji wpłaty należy dokonać w ciągu 24h. Po tym czasie rezerwacja zostanie anulowana.
*Wszelkie szczegóły, co do płatności internetowej, otrzymacie od nas podczas dokonywania rezerwacji.

  • poniedziałek, godz.
  • wtorek, godz.
  • środa, godz.
  • czwartek, godz.
  • piątek, godz.
  • sobota, godz.