Zajęcia

Pawilon Kultury zmienia się dla WAS!

W nowy sezon 2023/24 wchodzimy z zupełnie nową ofertą. Zaprosiliśmy do współpracy prawie czterdziestu instruktorów, trenerów, specjalistów z różnych dziedzin. Wszystko po to, by stworzyć wyjątkowy dom kultury. Miejsce pełne inspirujących zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Stworzyliśmy osiem głównych sekcji: Pawilon muzyki, sportu, nauki, rzemiosła, teatru, tańca, sztuki i trzeciego wieku. W każdej z sekcji znajdziesz różne zajęcia – odpowiednie dla rożnych grup wiekowych. To najszersza oferta w historii ośrodka kultury w Wiązownie. Nasze pierwsze, ale nie ostatnie słowo w nowej odsłonie Pawilonu. Teraz wiele zależy od Ciebie! Nasza oferta będzie się zmieniała zgodnie z zapotrzebowaniem mieszkańców. Będziemy ją kształtowali wnikliwie słuchając Waszych opinii.

Wszystkie zajęcia startują od 18 września i do końca miesiąca są bezpłatne. To czas dla Ciebie, żeby przyjść i spróbować! Sprawdź co przygotowaliśmy, zarejestruj się w naszym internetowym systemie rezerwacyjnym. Od października wszystkie opłaty będziemy pobierali właśnie przez ten system.

Jeśli potrzebujesz pomocy – dzwoń śmiało. Czekamy na Ciebie pod numerem telefonu: 22 180 00 41 i mailem: biuro@pawilonkultury.pl