SEZON ZAKOŃCZONY!

21 czerwca zakończyliśmy pełen różnorodnych zajęć sezon w Pawilonie Kultury!

Akrobatyka, Joga, Balet, Show dance, Hip-hop, Architekciaki, Szycie, Modelarstwo lotnicze, Szachy, Edukido, Ceramika, Sekacja plastyczna, Kurs rysunku i malarstwa, zajęcia indywidualne: gitara, pianino, produkcja muzyczna, wokal… i wiele innych! Teraz przed Wami wakacje, ale zanim one…

Punktem wyjścia spotkania wieńczącego sezon było stworzenie możliwości zaprezentowania talentów i pokazania prac, które są efektem procesu zajęć w Pawilonie Kultury.

Wielu z Was (Młodzi Artyści) zaufało nam, przekazując swoje cenne dzieła, abyśmy mogli zachwycić się nimi i spojrzeć Waszym okiem na to, co Was otacza, dotyka, interesuje.

Wielu z Was obdarzyło nas swoimi muzycznymi wykonami, odkrywając swoją wrażliwość, pokonując swoje lęki, udowadniając sobie i nam, że dzielenie się tym, co dobre może wydarzać się w atmosferze pełnego zrozumienia, akceptacji i podziwu.

DZIĘKUJEMY, że byliście z nami, wspieraliście artystów i swoją dobrą energią sprawiliście, że dzisiejsze spotkanie było komfortowe, miłe, przyjazne i pełne wzruszeń!

Eksponaty stałe, takie jak: dzieła plastyczne, ceramiczne, architektoniczne można było przez jakiś czas podziwiać w Pawilonie Kultury w formie wystawy. Wszystkie występy wokalne, pianistyczne, gitarowe na długo pozostaną w naszych sercach!

Jesteście niesamowici! Dziękujemy za spotkanie, dziękujemy za ostatnie 10 miesięcy!

I do zobaczenia niebawem!

  • poniedziałek, godz.
  • wtorek, godz.
  • środa, godz.
  • czwartek, godz.
  • piątek, godz.
  • sobota, godz.